Jack 'N Jill přírodní zubní pasty, pěny a kompostovatelné zubní kartáčky

S radostí přidáváme do nabídky produkty Jack 'N Jill z Austrálie, jelikož nám samozřejmě také záleží na tom, co si děti dávají do úst. A protože děti zubní pastu často polykají, přírodní zubní pasty této značky jsou jak se říká zn.Ideál...

jack n jill

Jack 'N Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří se po narození svého prvního dítěte začali ještě více zajímat o prostředí ve kterém žijeme.

Kromě zubní pasty navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, silikonové kartáčky pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny z lékařského silikonu, či pohárky z bambusových a rýžových plev. Balení produktů jsou navrženy tak, aby byly minimalistické, recyklovatelné a bez BPA.

Přírodní zubní pasty jak bez příchutě, tak s oblíbenými příchutěmi jahody, banánu, malin,...či žvýkaček, příchutě samozřejmě přírodní.

Do past je přidáván měsíček, protože také věří v jeho přírodní léčivé a silné protizánětlivé vlastnosti, které jsou přínosem pro nové zoubky.

Extrakt z měsíčku lékařského je organický, biodynamický a certifikovaný NASAA (www.nasaa.com.au), je připravován exkluzivně pro Jack 'N Jill v starobylých Adelaide Hills v Jižní Austrálii.

nasaa

 

Někdy není snadné přimět děti, aby si čistily zuby, kartáčky a pasty jsou vyrobeny tak, aby čištění zubů děti zaujalo, bylo to pro ně zábavné, veselé a zároveň bezpečné.

Zubní pasy jsou přírodní bez obsahu čehokoli geneticky modifikovaného, bez derivátů palmového oleje, fluoridů, SLS či přidaných barviv.

Obsahují Xylitol ( z NON GMO kukuřice), čištěnou vodu, rostlinný glycerín (z kokosových ořechů), siliku, certifikovanou organickou příchuť  * (jahoda, banán, malina, borůvka, černý rybíz), xantanovou gumu, certifikovaný extrakt z měsíčku lékařského **, sorban draselný a kyselinu citrónovou.

* Organická ingredience certifikovaná USDA ** Organická a biodynamická ingredience certifikovaná NASAA 

Prirodni mesickova detska zubni pasta bez prichute bez fluoridu Jack N’ Jill

 

Jak se správně starat o zubní kartáčky a pasty?

Zubní kartáčky

Opláchněte kartáček pod vodou před a po čištění. Účinně kartáček vyčistíte procházením palcem po štětinkách dopředu a dozadu.

Setřeste z kartáčku přebytečnou vodu.

Skladujte kartáček ve svislé poloze např.:v přírodě roozložitelném pohárku Jack 'N Jill, aby štětinky měly možnost dobře vyschnout.

V rámci hygieny skladujte kartáček co nejdále od prostorů toalety.

 

Plak a ústní dutina obsahují množství organismů. Tyto mikroorganismy se samozřejmě také zachycují na štětinkách kartáčku. Protože se kartáček často nachází ve vlhkém prostředí, bakterie se mohou množit. Je tedy nezbytné udržovat kartáček čistý a pravidelně jej sterilizovat. Doporučujeme měnit kartáček každé 2 měsíce a po nemoci.

Sterilizovat můžete kartáček jednou týdně Peroxidem vodíku 3%, které je běžně dostupný v lékárnách.

- oplachujte štětinky
- setřeste přebytečnou vodu
- kartáček umístěte do pohárku hlavou dolů
- nalijte dostatečné množství peroxidu vodíku 3% na to, aby zakryl hlavičku i se štětinkami
- nechte 10 minut působit

- opláchněte štětinky pod tekoucí vodou

- setřeste přebytečnou vodu a uložte do čistého pohárku

cisteni kartackukartacky

Zubní pasty

Tuba zubní pasty je z hygienických důvodů hermeticky uzavřena pod uzávěrem. Během běžného používání se na otvoru v uzávěru budou tvořit malé množství krystalků pasty. Za použití čisté vlhké utěrky odstraňte veškerou pastu z okolí otvoru v uzávěru a vysušte uzávěr čistou, suchou utěrkou. Zavřete odklápěcí víko a pastu skladujte ve svislé poloze (s uzávěrem směřujícím nahoru) např.: v přírodě rozložitelném pohárku Jack 'N Jill.

Přestože pasta dětem tolik chutná, nedovolte jim cucat tubu s pastou, není to hygienické a mohlo by dojít k přenosu bakterií do pasty.

pasta1zubni pasta prirodni

V nabídce jsou také roztomilé, praktické a ekologické pohárky, z bambusových a rýžových plev, které jsou rozložitelné v přírodě, kompostovatelné. Samozřejmě bez BPA, PVC a ftalátů.

poharek Jack N Jill Koala pro deti

Dále můžete vyzkoušet opalovací krém vhodný pro děti od 6 měsíců, je přírodní, šetrný s výtažkem měsíčku, heřmánku.

Přírodní krém na opalování Jack N Jill SUNSCREEN se zklidňujícím výtažkem z heřmánku a měsíčku pro deti

A na závěr hypoalergenní pěny do koupele neparfumované i s příjemnými vůněmi třeba uklidňující levandule.

přírodní pěna do koupele Jack N Jill Serenity Levandule

Jack 'N Jill je společnost ohleduplná vůči přírodě. Složení najdete vždy u konkrétního produktu :)