Novinka
Kód: 950 | Značka: ZEOZOE

ZEOZOE zubní tablety - Máta peprná 90ks

310 Kč 256,20 Kč bez DPH
Skladem

ZEOZOE zubní tablety jsou alternativou k zubním pastám. Čištění zubů pomocí zubních tablet je vynikajícím prostředkem k udržování ústní hygieny v perfektním stavu.

Tablety neobsahují fluor ani žádné jiné chemické a přídavné látky, které se běžně nacházejí v zubních pastách. Již před tisíci lety si lidé čistili zuby jemným práškem. Dnes je to vlastně znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů.

ZEOZOE výrobky využívají neobyčejně vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení s šalvějí a mátou zabezpečuje nejen mechanické čistění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale také prevenci proti tvorbě zubního kazu a zánětu dásní.

 

Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z nejsilnějších absorbentů v přírodě. Díky svým výjimečným vlastnostem dokáže vázat ve své struktuře různé škodlivé látky, choroboplodné organismy, toxiny, těžké kovy. Zeolit má tzv.bio koherenční vlastnost, naváže na sebe jen škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky ze své struktury uvolňuje. Tělo ho teda přijímá jako přirozenou látku. Zeolit reguluje acidobazickou rovnováhu (pH). Zeolit odstraňuje kyselé prostředí, které přímo ohrožuje zubnou sklovinu. Zubní kámen při používaní našich tablet je viditelně redukovaný. Zeolit v ústní dutině chemicky nereaguje, nemá žádné kontraindikace, nevysušuje, nezanechává žádné stopy nebo povlak.

Šalvěj lekářská (Salvia officinalis) Šalvěj dodává tabletám protizánětlivé látky. Během aplikace tablet se účinné látky uvolňují a přes sliznici se dostávají do krevního řečiště. Šalvěj působí profylakticky, předchází zánětům zubů a dásní. Podporuje léčbu tkaní, tiší bolest.

Máta peprná (Mentha piperita) Máta dodává zubním tabletám charakteristickou vůni a svěží, chladivý pocit v ústech. Máta účinkuje jako antiseptikum, působí protizánětlivě, tiší bolest, podporuje prokrvení, odtok škodlivin, buněčnou výměnu.

Talek, mastek, ryžový škrob: přírodní látky, které udržují vzhled a strukturu tablet.

Jak používat zubní tablety

Zubní tabletu si vložte do úst. Zubní kartáček navlhčete vodou. Tablety jemně rozkousejte, dokud v ústech nevznikne pastovitá hmota. Kartáčkem zuby čistěte tak, jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou.

Složení:
Zeolite, Mentha Piperita Oil, Salvia
Officinalis Extract, Acacia Senegal Gum,
Talc, Oryza Sativa Starch

Aplikace:
Tabletu rozkousat a mokrým kartáčkem umýt zuby. Aplikujte 2 x denně.

Hmotnosť: 90g

Vegan