Kód: 956 | Značka: ZEOZOE

ZEOZOE zubní prášek Máta peprná 30g

170 Kč 280 Kč Sleva 39 % 140,50 Kč bez DPH
Skladem

ZEOZOE zubní prášek na bázi zeolitu je účinným a přirozeným způsobem dentální hygieny.

Poslední kus!

 

Prášek neobsahuje fluor ani žádné jiné chemické a přídavné látky, které se běžně nacházejí v zubních pastách. Již před tisícemi lety si lidé čistili zuby jemným práškem. Dnes je to vlastně znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů.

ZEOZOE výrobky využívají neobyčejně vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení s šalvějí a mátou zabezpečuje nejen mechanické čistění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale také prevenci proti tvorbě zubního kazu a zánětu dásní.

Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z nejsilnějších absorbentů v přírodě. Díky svým výjimečným vlastnostem dokáže vázat ve své struktuře různé škodlivé látky, choroboplodné organismy, toxiny, těžké kovy. Zeolit má tzv.bio koherenční vlastnost, naváže na sebe jen škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky ze své struktury uvolňuje. Tělo ho teda přijímá jako přirozenou látku. Zeolit reguluje acidobazickou rovnováhu (pH). Zeolit odstraňuje kyselé prostředí, které přímo ohrožuje zubní sklovinu. Zubní kámen při používaní našeho prášku je viditelně redukovaný. Zeolit v ústní dutině chemicky nereaguje, nemá žádné kontraindikace, nevysušuje, nezanechává žádné stopy nebo povlak.

Šalvěj lekářská (Salvia officinalis) Šalvěj dodává prášku protizánětlivé látky. Během aplikace prášku se účinné látky uvolňují a přes sliznici se dostávají do krevního řečiště. Šalvěj působí profylakticky, předchází zánětům zubů a dásní. Podporuje léčbu tkaní, tiší bolest.

Máta peprná (Mentha piperita) Máta dodává zubnímu prášku chakateristickou vůni a svěží, chladivý pocit v ústech. Máta účinkuje jako antiseptikum, působí protizánětlivě, tiší bolest, podporuje prokrvení, odtok škodlivin, buněčnou výměnu.

Jak používat zubní prášek

Zubní kartáček navlhčete vodou. Naneste na něj zubní prášek a zuby čistěte tak jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou.

Hmotnosť: 30g

Složení:
Zeolite, Mentha Piperita Oil, Salvia
Officinalis Extract

Vegan