Novinka
Kód: 806 | Značka: Navia

Zářivý úsměv zubní prášek s aktivním uhlím a kurkumou

175 Kč 144,63 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního povlaku. Díky svým excelentním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot - je to silný detoxikátor už v malém množství. Zubní prášek obsahuje kurkumu, která podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky.

 

   jemně čistí, ošetřuje a chrání dásna

  vhodný nejen pro citlivé zuby

  osvěžuje dech a zlepšuje stav dásní

 

Zubní prášek byl vyvinutý jako alternativa ke klasickým zubním pastám pro efektivní čištění zubů. Normalizuje pH v ústní dutině, čímž přispívá ke snížení tvorby zubního kazu a zánětů (které mohou být příčinou nepříjemného zápachu z úst).

Kalciový prášek má velmi jemné abrazivní účinky, díky kterým zabezpečuje odstranění usazenin z povrchu zubní skloviny.

Bentonitový jíl je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v ústní dutině a díky absorpčním vlastnostem na sebe velmi účinně váže nečistoty.
Spolu s kalciovým práškem tak preventivně působí proti vzniku zubního kamene a napomáhá k odstranění skvrn.

Aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního povlaku.

Prášek z kurkumy podporuje čištění a bělení zubů, má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky.

Máta, šalvěj a skořice působí antibakteriálně a protizánětlivě. Tyto esenciální oleje zároveň zmírňují již probíhající zánětlivé procesy.

Zubní prášek velmi jemně pění, díky čemuž se dostanou jednotlivé složky i na těžko přístupná místa. Prášek není určen na bělení zubů, jelikož barva zubů je dána geneticky. Životní styl (káva, červené víno, cigarety, džusy a jídlo) mohou barvu zubů negativně ovlivnit. Proto je správné a důkladné čištění nevyhnutelné pro zachování přirozeného zářivého úsměvu.

Složení: Calcium Carbonate (kalciový prášek), Bentonite (bentonit jíl), Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), Curcuma Longa Root Powder (kurkuma), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleje), Salvia Officinalis Oil (esenciální olej Šalvěj lékařská), Mentha Piperita Oil (esenciální olej Máta), Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil (esenciální olej Skořice), *Limonene, *Geraniol, *Linalool, *Eugenol

*přirozeně vyskytující se v silicích

Obsah složek rostlinného původu:100%

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či parabeny a silikony.

Vegan

Použití: Naneste malé množství prášku na navlhčený zubní kartáček a očištěte chrup běžným způsobem. Zubní prášek je možný používat samostatně anebo v kombinaci s vaší oblíbenou zubní pastou a ústní vodou.
Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladním a tmavém místě. Zabraňte kontaktu se vzdušnou vlhkostí.

Obsah:25g
Tmavá skleněná dóza s krycím víčkem pro lepší zachování kvality výrobku.