Kód: 567 | Značka: Navia

Tuhý sprchový balzám Sladké pokušení

139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sladké pokušení je netradiční produkt, který si vás získá nejen svojí vůní, ale i praktičností a jemností k pokožce.
Ocení ho hlavně ti, kteří mají po sprchování vždy pocit suché pokožky.

Tuhý sprchovací balzám vzniká spojením kvalitního nerafinovaného kakaového másla, které si zachovává čokoládové aroma, s mangovým máslem, jemným mandlovým olejem a voňavým švestkovým olejem.

Balzám při dotyku s pokožkou vlivem teplé vody vytváří na pokožce jemný nepěnivý film, který ji očistí a zároveň vyživuje a zabraňuje vysušování.

- jemně čistí, bez zbytečného vysušování pokožky
- zabraňuje dehydrataci kůže a zjemňuje ji
- ekologický, ideální na cestování

Kakaové a mangové máslo v organické kvalitě zklidňuje a regeneruje pokožku, obsahuje přírodní antioxidanty a jsou bohaté na vitamín E. Přispívají k redukce vrásek, tmavých skvrn na pokožce, strií, změkčují ztvrdlou pokožku.

Mandlový a švestkový olej posilňující elasticitu pokožky, zabraňuje vysušování a podporuje tvorbu přirozeného ochranného filmu pokožky. Švestkový olej díky své přirozeně vůni dodává balzámu nádhernou sladkou vůni.

Slsa (jemný tenzid derivovaný z kokosového oleje) účinně odstraňuje nečistoty z pokožky. Nedráždí oči a sliznice, ani nevysušuje pokožku na rozdíl od často používaných SLS(lauryl sulfát sodný) anebo SLES(sodium laureth sulfát). Je vhodný pro použití v měkké i tvrdé vodě a je biologicky snadno odbouratelný.

Použití: Vlivem teplé vody tento balzám při dotyku s pokožkou vytváří jemný nepěnivý film. Stačí použít malé množství, vmasírovat do pokožky a opláchnout vodou. Skladujte na suchém místě.

Složení: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Mangifera Indica Seed Butter (mangové maslo), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleja), Prunus Domestica Kernel Oil (slivkový olej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Tocopherol (vitamín E).

Obsah složek rostlinného původu: 100% (z toho 79,5% v organické kvalitě).
Tento produkt nebsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Vegan