Kód: 1037 | Značka: Kvítok

Tuhý kondicionér Regenerační pro suché a namáhané vlasy Kvítok

119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Tento tuhý kondicionér je vytvořený pro péči o suché, křehké a lámavé vlasy. Díky receptuře bude přínosem i pro kučeravé, husté vlasy a pro vlasy tepelně, chemicky a mechanicky namáhané.

- usnadňuje rozčesávání, působí antistaticky, redukuje "krepovitost"

- chrání vlasy před poškozením, předchází třepení

- šetrný k životnímu prostředí, kompletně biodegradovatelný

 

Kondicionér je skvělá less-waste, netoxická, veganská a ekologická alternativa ke konvenčním kondicionérům.

Zn.Kvítok (Navia) se při výrobě produktů vyhýbá silikonům. Ty poznáte dle koncovek -cone, -thicone, -siloxany -silane...Při používání silikonů dochází na vlase k vytvoření filmu, který není rozpustný ve vodě(anebo pouze částečně), proto se z vlasů těžko vymývají a dochází k jejich vrstvení a nabalování, čím se vlasy nadměrně zatěžují, slábnou a dochází k jejich lámavosti. Zabraňují vstřebávání vlhkosti do vlasu a to je vysušuje.

Kondicionér proto obsahuje rostlinné složky, které se považují za náhradu silikonů, přičemž nedochází k nabalování a zatěžování vlasů.

Základ kondicionéru tvoří emulgační vosk Cetearyl Alkohol (100% rostlinný původ, vyrábí se z kokosového oleje). Jde o tzv.mastný alkohol, který je skvělým změkčovadlem. Co se týká použití ve vlasové kosmetice, je známý pro své zjemňující vlastnosti a usnadňuje rozčesávání vlasů.

Muru muru máslo penetruje hluboko do vlasu a zlepšuje jeho pružnost a pevnost, čím chrání před poškozením vlasů, třepením.

Cupuacu máslo má schopnost vázat vodu a tím je ideální rostlinnou náhradou lanolinu. Pomáhá zvyšovat pružnost a odolnost vlasů.

Brassicyl Isoleucinate esylate (and) Brassica Alcohol - má antistatický, uhlazující účinek, vlasy nebudou"krepovité".

Cetearyl Alcohol-Lecithin-Sodium Cetearyl Sulfate-Vegetable Oil -biologicky odbouratelný emulgátor na rostlinné bázi usnadňuje rozčesávání, snižuje jejich pórovitost, čímž pomáhá udržovat ve vlase vlhkost a předchází jejich poškození, vysoušení a lámání. 

Brokolicový olej je skvělou rostlinnou alternativou vůči silikonům. Uhlazuje povrch vlasu, čím zlepšuje rozčesávání vlasů, zvyšuje jejich lesk a zároveň redukuje krepovitost.

Babassu olej se doporučuje pro poškozené vlasy s nízkou pórovitostí, protože malé částice nasycených mastných kyselin tohoto oleje poskytují ochranu odstraňují drsnost a křehkost vlasů, uhlazují ho a pomáhají chránit před škodlivým zářením a vysokou teplotou.

Coco Glucoside a Glyceryl Oleate tato směs je skvělá na promašťování-doplňuje lipidy do struktury vlasů.

Heptyl Undecylenate - derivát ricinového oleje, je považován za rostlinnou náhradu silikonů a minerálních olejů. Využívá se nejen ve vlasové kosmetice, ale také v pleťových a tělových krémech či dekorativní kosmetice. Zvyšuje lesk vlasů, promašťuje, ale zároveň je lehký a nezanechává mastný povlak.

Isoamyl Laurate a Isoamyl Cocoate jsou rostlinné emolienty a získávají se z cukrové řepy a kokosového oleje. Dodávají lesk a snižují tření při česání suchých a mokrých vlasů, čímž je chrání před poškozením a umožňují snadnější rozčesávání.

Přírodní vitamín E je efektivním antioxidantem.

Esenciální oleje dodávají kondicionéru svěží vůni.

Složení: Cetearyl Alcohol (emulgačný vosk z kokosového oleja), Astrocaryum Murumuru Seed Butter (rastlinné maslo Muru muru), Theobroma Grandiflorum Seed Butter (rastlinné maslo Cupuacu), Cetearyl Alcohol-Lecithin-Sodium Cetearyl Sulfate-Vegetable Oil (rastlinná kondicionačná zložka), Brassica Oleracea Italica Seed Oil (brokolicový olej), Brassicyl Isoleucinate Esylate (and) Brassica Alcohol (rastlinný surfaktant), Orbignya Oleifera Seed Oil (rastlinný olej Babassu), Coco  Glucoside-Glyceryl Oleate (rastlinný surfaktant), Heptyl Undecylenate (rastlinný emolient), Isoamyl Laurate-Isoamyl Cocoate (rastlinný emolient), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (esenciálny olej Rozmarín), Cymbopogon Schoenanthus Oil (esenciálny olej Lemongrass), Tocopherol (prírodný vitamín E), *Citral

*přirozeně vyskytující se v esenciálních olejích

Obsah složek přírodního původu: 100%

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfémy či parabeny a silikony.

Obsah:20g

Baleno v krabičce z certifikovaného potravinového papíru.

Vegan