Kód: 1025 | Značka: Kvítok

Tuhý deodorant Chladivý vánek Kvítok

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Vyprodáno

Vůně tohoto deodorantu je svěží, chladivá s citrusovým podtónem, vhodný pro muže i ženy - unisex.

Deodorant obsahuje složku s klinicky ověřenými antimikrobiálními účinky pro 24h účinnost, jejíž efekt je potvrzený také klinickou studií a tzv. "sniff"(čichovým) testem.

Eliminuje růst bakterií způsobujících zápach, zjemňuje pokožku a hydratuje ji. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování škodlivých látek z těla- pocení.

Obsahuje rostlinný vosk candelilla, deodorant je tedy vhodný i pro vegany.

Deodorant neobsahuje sodu bikarbonu, která je pro některé lidi dráždivá.

 

Pro tento deodorant byly zvoleny kombinace 3 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií - máta, citrónová tráva a eukalyptus. Tyto oleje mají silný antibakteriální, antiseptický účinek. Navzájem se doplňují, což účinek ještě podporuje(dochází k synergii - znásobení jejich účinků)-

Díky této kombinaci se deodorant hodí i na těžší chvíle a pro muže, kteří mají aromatičtější pot.

Rostlinný vosk Candelilla vytváří ochranou vrstvu a zabraňuje tak vysoušení a poškození citlivé pokožky. Na odstranění zápachu a omezení vlhkosti v podpaží se podílí i marantový prášek (arrowroot). Deodorant obsahuje i antibakteriální Polyglyceryl-3 Caprylate (získaný z řepkového oleje) a Triethyl Citrate, který výrazně eliminuje růst bakterií způsobující zápach.

 

Složení: Caprylic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rastlinný vosk candelilla), Maranta Arundinacea Root Powder (marantový prášok – arrowroot), Farnesol (súčasť esenciálnych olejov), Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z repkového oleja), Triethyl Citrate (rastlinný ester k.citrónovej), Mentha piperita Oil (esenciálny olej Mäta pieporná), Cymbopogon Schoenanthus Oil (esenciálny olej Lemongrass), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (esenciálny olej Eukalyptus), *Citral, *Geraniol

 

*vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek rostlinného původu: 100%

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Obsah:42ml Baleno v kompostovatelné papírové tubě. Deodorant se vysouvá jemným zatlačením zespodu tuby a zasouvá jemným poklepáním tuby.

Vegan