Kód: 414 | Výrobce: LAVERA

Sprchový gel Bio Pomeranč

137 Kč 113,22 Kč bez DPH
Skladem

LAVERA Sprchový gel Bio Pomeranč 200ml

Šetrné přírodní tenzidy na kokosové a cukrové bázi umožňují skutečně jemné čištění.

BIO pomerančový olej, výtažky z BIO rakytníku a BIO pomerančů pečují o pleť, utišují podráždění a díky vysokému obsahu vitamínů regenerují a revitalizují.

Tato vůně je úžasná.

Klíčové ingredience:

BIO Rakytník – zmírňuje podráždění, harmonizuje, regeneruje a hojí pleť. Plody rakytníku jsou bohaté na vitamíny C, B1, B2, B6 a B12, minerály a vápník. Rovněž obsahují vysoké procento beta karotenu. Chrání pleťové buňky před vnějšími vlivy a podporují tvorbu nové tkáně.

BIO pomeranč – Díky vysokému obsahu ovocných kyselin stimuluje přirozené ozdravné procesy v pleťových buňkách; osvěžuje a projasňuje smysly. Jeho výtažky mají adstringentní účinek. Jemná svěží vůně našla své uplatnění i v aromaterapii.

Fleur de Sal, mořská sůl - Pochází z Británie. Je obzvláště jemná a bohatá na hořčík a vápník. Mořská sůl a Fleur de Sal zjemňují pleť a stimulují její metabolismus, čímž umožňují pokožce snadněji absorbovat ostatní pečující látky. Hořčík podporuje metabolismus buněk, vápník oživuje a posiluje pokožku.

 

LAVERA garance kvality

100% certifikovaná přírodní kosmetika
100% bio čisté rostlinné oleje, účinné látky a esence
100% bez syntetických konzervantů, parfémů, barviv a přísad na bázi ropy
Vhodné i pro citlivou pleť
Výrobky ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech
Transparentní výrobní postupy a plná deklarace všech použitých surovin
Ekologická výroba a recyklovatelnost všech obalů
Vyrobeno z bio surovin podle zásad BDIH a NATRUE pro kontrolovanou přírodní kosmetiku


Certifikáty kvality výrobků lavera

NATRUE
Certifikace NATRUE zaručuje 100% čisté, přírodní složení. Dohlíží na absenci jakýchkoliv syntetických látek či ropných produktů. Suroviny, jako jsou rostlinné oleje a vosky, bylinné extrakty či éterické oleje, musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z volného sběru. Výrobek např. nesmí obsahovat žádné syntetické konzervační látky, barviva, parfemace, jakékoli množství parafínu, vazelíny či jiných ropných produktů. Výrobek ani výchozí suroviny nesmí být testovány na zvířatech.

Vegan
Certifikát garantuje, že výrobek neobsahuje žádné živočišné produkty. Registraci a podrobnou kontrolu provádí Vegan Society Asociace v Londýně.

BIO
Logo BIO zaručuje, že použité suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.