Kód: 800 | Značka: Navia

Roll-on parfém Fruity

409 Kč 338,02 Kč bez DPH
Vyprodáno

Svěží a ovocné tóny pozvolně přecházejí do květinového srdce a doplňují tak vanilkový základ. Fruity vyvolává skvělou letní náladu i během chladnějších dní.

 

✓  svěží ovocná vůně, perfektní na léto

✓  ideální balení do kabelky

✓  praktické použití

 

SENSES by Navia je kolekce produktů vzácnych přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle principů umění parfumérstva pro vytvoření nezapomenutelného zážitku při používaní.

Olejový parfém s praktickým roll-on aplikátorem je tvořen olejovým základem z jemných rostlinných olejů (jojobového a hroznového) obsahujících 20% podíl esenciálních olejů.

Charakteristika vůně

Hlava: malina, broskev, anýz

Srdce: černý rybíz, růže, fialka

Základ: vanilka, karamel

Top notes (Hlava)
Hlava vůně vytváří první dojem, který trvá několik minut. Začíná obvykle svěžími citrusovými, květinovými nebo ovocnými tóny, které rychle prchají.

Middle notes (Srdce)
Srdce vůně se objevuje po odeznění prvních tónů parfému. Trvá 2-3hodiny. Tvoří většinou težší aroma s charakteristickým rázem dle typu parfému.

Base notes (Základ)
Základ vůně tvoří složky, které se uvolňují nejpomaleji a přetrvávají po dobu 3-4hodin a dále (v závislosti dle typu pokožky).  Vůně postupně na pokožce dozrává a základ se nese většinou v duchu sladké krémové vůně či zemitých a dřevitých tónů.

Intenzita a výdrž vůně záleží od typu pokožky, protože složky vůně reagují s látkami na pokožce u každého jinak a vytvářejí tak charakteristickou individuální vůni.

Složení: Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej), Vitis Vinifera Seed Oil (hroznový olej), Triethyl Citrate (rostlinný ester k.citrónové), Fragrance/Aroma (směs100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), *Citronellol

*vyskytující se přirozeně v silicích

Vegan