Kód: 258 | Výrobce: Navia

Hydratační vlasové sérum proti lupům

299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Čeká na naskladnění

Hydratační vlasové sérum proti lupům

Většina z nás se s tím již setkala, nežádoucí bílé tečky ve vlasech a na oblečení zářící jako hvězdy na obloze. Přemnožené kvasinky na pokožce hlavy způsobuje rychlejší výměnu buněk, to je nejčastější příčinou tvorby lupů. Dalšími příčinami jsou hormonální změny, nedostatečné vymývání vlasových přípravků, agresivní látky v šampónech, nedostatek vitamínů, slabé prokrvení pokožky, nemoc,.. Nejdůležitější je odstranit příčinu. V některých případech umí pomoci i naše tuhé šampóny. Jako doplněk bylo vytvořeno toto vlasové sérum pro suchou pokožku hlavy s nežádoucími lupy.

 Hydratační vlasové sérum

- pomáhá udržovat hydratovanou pokožku hlavy

- při pravidelné aplikaci zabraňuje tvorbě lupů

- zlepšuje kvalitu vlasů

- chrání vlasy před nepřiznivými vnějšími vlivy


Všechny složky tohoto vlasového séra jsou zkombinovány dle principů aromaterapie tak, aby se vzájemně doplňovay účinky jednotlivých složek a znásobovaly účinky esenciálních olejů (synergický efekt).

Hydratační vlasové sérum obsahuje:

Arganový olej (přírodní, nerafinovaný): regeneruje pokožku, hydratuje ji, zabraňuje tvorbě lupů a zlepšuje kvalitu vlasů.

Pupalkový olej, který obnovuje pružnost pokožky, mhydratuje suchou pokožku hlavy a dodává vlasům lesk.

Nimbový olej je známý pro své antiseptické a antimykotické vlastnosti, čímž zabraňuje množení kvasinkových mikroorganismů.

Sezamový olej (organický, nerafinovaný) zklidňuje podrážděnou pokožku, pomáhá při regeneraci. Hydratuje pokožku a dodává vlasům lesk.

Esenciální oleje v organické kvalitě - Rozmarín, Vavřín, Heřmánek a Čajovník. Kombinace těchto esenciálních olejů napomáhá mikrocirkulaci pokožky hlavy (podporuje prokrvení). Zmírňuje tvorbu lupů, napomáhá regeneraci a zlepšuje kvalitu vlasů.

 

Typ pleti: Suchá pokožka hlavy, vypadávání vlasů

Vůně: bylinkové aroma

Použití: Hloubková regenerace pokožky. Vlasový olej 2-3x týdně vmasírujte do pokožky hlavy(asi 10minut), pak zabalte do teplého ručníku a nechejte minimálně 1 hodinu působit(i přes noc). Vlasy si umyjte jak jste zvyklí. Před použitím olej protřepejte.
Tip: Použijte starší ručník, případně vlasy obalte do potravinové fólie a až potom do ručníku.

Skladování: Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.
Balení: Tmavá skleněná láhev pro lepší uchování vlastností séra s pipetkou pro pohodlnější a přesnější dávkování.
Objem: 30ml

Složení: Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej - nerafinovaný, organický), Oenothera Biennis Oil (pupalkový olej), Azadirachta Indica Seed Oil (nimbový NEEM olej - přírodní, nerafinovaný), Sesamum Indicum Seed Oil (sezamový olej - přírodní, nerafinovaný), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (esenciální olej Rozmarín), Laurus Nobilis Leaf Oil (senciální olej Vavřín), Anthemis Nbilis Flower Oil (esenciální olej Heřmánek), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (esenciální olej Čajovník), *Linalool, *Limonene, *Eugenol, * Geraniol, *Citronellol
* vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek rostlinného původu: 100% (z toho 63% v organické kvalitě)
Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Vegan