Kód: 1124 | Značka: Jack N’ Jill

Gel na prořezávající se zoubky

219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem

Gel Jack N´Jill na prořezávající se zoubky má pozitivní efekt na neklidné, podrážděné a oteklé dásně. Přírodní péče při prořezávání zoubků.

Díky čistě přírodnímu složení s heřmánkem, měsíčkem a jemnou organickou vanilkovou příchutí je gel absolutně bezpečný i při požití. 

Je bez cukru, bez parabenů a SLS a přidaných barviv. Také bez rulíku a benzokainu. Vegan

Vhodný pro děti od 4měsíců.

Použití: Před použitím si umyjte ruce. Gel v množství velkém jako kulička hrášku naneste na svůj prst a vmasírujte na zasažené místo až 4x za den nebo podle pokynů lékaře.

Upozornění: U dětí do 4měsíců nejdříve konzultujte použití s lékařem. Pokud nezmizí podráždění, bolest, otok či zarudnutí nebo se objeví vyrážka či horečka, přestaňte přípravek používat a kontaktujte lékaře. V případě předávkování nebo alergické reakce vyhledejte lékařskou pomoc okamžitě. Nepoužívejte, pokud je před otevření poškozená tuba nebo uzávěr. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Příchuť: Organická vanilka

Složení: Purified Water, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Calendula Officinalis Extract, Xylitol (Organic), Potassium Sorbate,Chamomilla Recutita Flower Extract,Vanilla Planifolia Flavor (Naturally derived), Citric Acid

Balení: 15g

Vegan