Novinka
Kód: 797 | Značka: Navia

Fruity přírodní deodorant

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Čeká na naskladnění

Svěží a ovocné tóny pozvolně přecházejí do květinového srdce a doplňují tak vanilkový základ. Fruity vyvolává skvělou letní náladu i během chladnějších dní.

Deodorant obsahuje složku s klinicky ověřenými antimikrobiálními účinky pro 24h účinnost, jejiž efekt je potvrzen i klinickou studií a tzv. sniff testem.

Eliminuje růst bakterií způsobující zápach, zjemňuje pokožku a udržuje ji hydratovanou. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadových a škodlivých látek z těla - pocení.

Včelí vosk je nahrazen rostlinným voskem Candelilla, deodorant je tedy vhodný i pro vegany.

✓  nebrání přirozenému odstraňování odpadových látek z těla

✓  zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek

✓  nevysušuje pokožku 

✓  nezanechává „ulepený pocit“ a fleky na oblečení

✓  neobsahuje sodu bikarbonu (která je pro některé lidi dráždivá)

 

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však  nebrání tomu, co je pro tělo přirozené- pocení. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavovat škodlivých látek, narozdíl od antiperspirantů.

Frakcionový kokosový olej je odlehčenou verzí klasického kokosového oleje, rychleji se vstřebává a nezanechává mastný film. Zvláčňuje suchou, popraskanou pokožku, napomáhá regeneraci a zabraňuje hydrataci pokožky.

Rostlinný vosk Candelilla vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje tak vysoušení a poškození citlivé pokožky.

Na odstranění zápachu a omezení vlhkosti v podpaží se podílí také marantový prášek (arrowroot). Deodorant obsahuje antibakteriální Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje) a Triethyl Citrate (rostliný ester k.citrónové), které výrazně eliminují růst bakterií způsobující zápach.

Složení: Caprylic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rostlinný vosk candelilla), Maranta Arundinacea Root Powder (marantový prášek – arrowroot), Farnesol (součást esenciálních olejů), Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje), Triethyl Citrate (rostlinný ester k.citrónové), Fragrance/Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), *Citronellol

*vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah:30ml

 Vegan

Prírodný-dezodorant-Fruity-30-ml-prirodni-vegansky-deodorant-vegan-pinkypinky