Kód: 1067

Bělicí zubní pasta NFco BLAK s aktivním uhlím

279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Bělící zubní pasta s aktivním uhlím se vyrábí z těch nejlepších přísad a je vyvinutá tak, aby detoxikovala, odstraňovala pigment a čistila do hloubky.

Přírodní bělící zubní pasta s příchutí australské říční máty obsahuje aktivní uhlí z kokosu, které zlepšuje bělící účinek. 70% organických složek.

Neobsahuje fluoridy, SLS, parabeny ani žádné dráždivé chemikálie.

Australská říční máta (Mentha australis) je domorodá australská bylina rostoucí v divokých, nedotčených deštných pralesech v blízkosti řek a potoků na východě Austrálie. Je známá svou svěží aromatickou chutí. Australští domorodci ji používají jako léčivou rostlinu.

Veganský produkt

- bez geneticky modifikovaných složek

- bez fluoridů

- bez parabenů

- bez lepku

- bez sóji

- bez cukru

- bez umělých barviv a dochucovadel

- bez SLS

- netestováno na zvířatech

 

Zubní pasta NFco BLAK je výborným způsobem jak ze zubů odstranit usazené pigmenty a skvrny způsobené kávou, vínem, ovocem a dalšími barvícími potravinami. Dokáže také omezit množství kyselého plaku a zajistit vám svěží dech.

 

Složení: Purified Water, Xylitol, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin (Vegetable), Sodium Coco Sulphate, Cellulose Gum, Mentha Arvensis Leaf Oil (Organic Peppermint Oil), Sodium Chloride, Activated (Coconut Shell) Charcoal, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf (Organic), Mentha Australis (Native Australian River Mint)

 

Balení:100g

Vyrobeno: v  Austrálii