O nás

Nabízíme to, co je nám blízké, to nejlepší pro naše těla/nehty a zároveň život zvířat, tedy výrobky netestované na zvířatech.

Kvalitní přírodní netoxické produkty vhodné pro děti, dívky, maminky i těhotné ženy. Když už se chtějí malé princezny zdobit jako maminky, tak ať je to bez chemie :)

Cruelty-free & Vegan

pinkypinkycz

Proč název Pinkypinky.cz?
Věřte, že nad tímto jsme strávili mnoho hodin, dní.  Naším hlavním produktem jsou laky na nehty bez chemických přísad, Vegan a Cruelty-free. Dále jsme do nabídky přidali oblíbené přírodní deodoranty bez hliníku, bambucké máslo a parfémy značky RaE a přírodní kosmetiku Navia. Zvolili jsme tedy nakonec název webu roztomilý a zapamatovatelný PinkyPinky.cz

Vegan v kosmetice znamená, že produkty neobsahují žádné živočišné látky. To, že výrobky nebyly testovány na zvířatech, se značí Cruelty-free (bez krutosti), což naše laky také jsou. Některé firmy si navíc mimo vlastní prohlášení připlací za certifikaci, audity, jako potvrzení, že jejich výrobky jsou Cruelty-free nebo Vegan.

Nabízené laky na nehty jsou pro všechny, pro ty, kteří vyhledávají produkty přírodní, bez zbytečných chemických látek, pro ty, kteří upřednostňují kosmetiku netestovanou na zvířatech.

Do nabídky PinkyPinky.cz jsme zvolili kvalitní laky s přidanou hodnotou (viz.informace výše), a takové, aby byly cenově dostupné a konečná cena pro zákazníka nepřesáhla při balení 15ml 230Kč.

Naše společnost je řádně zaregistrována dle EU nařízení jako distributor námi nabízených produktů pro ČR
v CPNP(Cosmetic Product Notification Portal).

Zastupujeme oblíbenou značku Piggy Paint z USA.

Nabízíme také spolupráci v rámci Piggy Paint Party, k rozšíření nabídky vašich služeb.

Vhodné pro

- pořadatele dětských akcí a oslav

- animátory, umělce (malování na obličej)

- kadeřnické a nehtové salóny

- fotoateliéry specializující se na focení miminek, dětí a těhotných žen

 

www.piggypaint.cz 

piggy paint_ceska_republika_prirodni_laky_na_nehty

 

Volba při výběru přírodní kosmetiky byla také jasná, hledali jsme veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech.  RaE je přírodní kosmetika z Beskyd, která své produkty nabízí v originálních dřevěných obalech a slovenská značka Navia s přírodními produkty na pleť, tělo i vlasy. Příjemné pleťové masky od Beauty Made Easy.