FAQ

Jaké je balení laků Piggy Paint?

Klasická velikost 15ml, laky mají užší štěteček, který je praktičtější pro menší nehtíky. Skleněný obal laku je vyroben z recyklovaného skla, snažíme se být co nejvíce šetrní k přírodě. Eco-friendly produkt. Odlakovač má obsah 120ml.

Jaké je složení laků?

Piggy Paint laky jsou speciálně vyvinuty z přírodních surovin a vysychají v pevný, trvanlivý povrch. Neobsahují žádné toxické chemikálie jako je např.: formaldehyd, toluen, ftaláty, bisfenol A, ethylester kyseliny octové nebo aceton.
Piggy Paint laky obsahují vodu, akryláty kopolymer, Neem olej. Mohou obsahovat následující barviva (v závislosti na odstínu): Red 34 Lake, Ultramaríny, oxid železa, oxid titaničitý, slída, červená 28, žlutá 10, fialová 2, sulfid zinečnatý / měď, měď vločka, oranžová 5, a červená 22.
laky_na_vodni_bazi_nehty_pro_deti_netestovano_na_zviratech
S etickou, ekologicky smýšlející vizí se Piggy Paint snaží nabídnout co nejpřirozenější laky na nehty na planetě. Tyto moderní laky na bázi vody jsou lepší než 3 Free, lepší než 5Free nebo 10 Free - jsou bez jakýchkoliv chemikálií!

Od kdy je bezpečné používat lak pro mé dítě?

Laky Piggy Paint jsou bezpečné pro všechny věkové kategorie. Je bezpečný pro batolata i těhotné ženy. Používání však vždy za přítomnosti dospělé osoby.

Co je potřeba udělat před lakováním?

Jednoduše řečeno, omýt nehty vodou s mýdlem nebo Piggy Paint odlakovačem a po té vodou s mýdlem. Zdravé nehty přirozeně produkují směs olejů a proteinů, které nehty chrání a zlepšují jejich vzhled. Běžné laky však tyto ochranné látky z nehtů odstraní. Kdežto Piggy Paint na bázi vody tyto oleje neodstraňuje, čímž udržuje nehty zdravé a silné.

Jak dlouho trvá, než lak zaschne?

Piggy Paint zasychá do nelepivého stavu téměř stejně rychle jako klasický lak na nehty, trvá déle než dosáhne konečné tvrdosti. Doporučujeme 2,3 tenké vrstvy postupně, než jednu silnou vrstvu najednou.

Musím použít fén na rychlejší uschnutí laku?

Nemusíte, ale doporučujeme to. Vzhledem k tomu, že jsou laky na bázi vody, bez chemických přísad, trvá přibližně 4-6hodin než dojde k úplnému vytvrdnutí laku. Použitím fénu tento proces urychlíte, během fénování si můžete s dítětem zazpívat oblíbenou písničku. Nebo můžete dítěti nalakovat nehty po koupání než jde spát.

prirodni_laky_na_bazi_vody_vysusit

Jak dlouho lak na nehtech vydrží?

Opotřebení závisí na typu nehtů a aktivit do kterých jsou ruce-nehty zapojeny. Pro maximální vytvrdnutí laku doporučujeme po nalakování fénovat minutu nehty fénem nastaveným na slabý teplý vzduch. Pro trvanlivost a odolnost proti poškrábání doporučujeme použít jako první a třetí vrstvu BaseCoat(BaseCoat-lak-BaseCoat) nebo ještě navíc použít TopCoat(BaseCoat-lak-TopCoat-BaseCoat). Sice vám lakování bude trvat o pár minut déle, ale zákazníci říkají, že to stojí za to, dát si na nehty zdravotně nezávadnou alternativu bez zápachu a šetrnou k životnímu prostředí.

aplikujte_na_prirodni_lak_na_vodni_bazi

Co má dělat, když se lak v lahvičce rozděluje?

Občas se to může stát, ikdyž minimálně. Stačí s lahvičkou zatřepat.

Jaká je trvanlivost laku?

Laky Piggy Paint mají životnost několik let. Máte-li pocit, že houstne, přidejte jednu, dvě kapky vody a zatřepejte. Pro lepší výsledek štětečkem odstraňte shluky, které se případně vytvořily uvnitř lahvičky a otřete do papírového ubrousku.

Jsou laky Piggy Paint Cruelty-free?

Ano, naše výrobky jsou Cruelty-free a Vegan, nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují látky živočišného původu.

Zástupci značky podporují návrh zákona, aby bylo testování na zvířatech v USA ukončeno.

piggypaint_podporuje

Existuje nějaké alternativní použití vašich laků?

Laky Piggy Paint jsou určeny pouze pro lakování nehtů na rukou a nohou.

Je těžké lak z nehtů odstranit? Je potřeba použít odlakovač?

Závisí na typu a poréznosti vašich nehtů. Piggy Paint odklakovače jsou speciálně vyrobeny k našim lakům, jsou bez acetonu s Aloe Vera a vitaminem E. Můžete však použít i váš odlakovač. Naneste odlakovač na vatový tampón a cca 30vteřin lak z nehtu odstraňujte.

Dá se lak odstranit z koberce?

Koberce, které jsme testovali, šly snadno očistit dokud lak nezaschnul. Není to zárukou, ale určitě budete mít větší šanci očistit koberec či podlahu od Piggy Paint než od běžných laků s rozpouštědly.

Obsahují laky sóju, lepek nebo ořechy?

Ne, neobsahují. Laky nejsou potravinářský výrobek, nejsou vyráběny v potravinářském závodě a proto neobsahují žádné potravinnové alergeny.

Kde si mohu Piggy Paint lak koupit? Jsou dostupné v kamenných obchodech?

Aktuálně jsou Piggy Paint laky k prodeji zde na www.PinkyPinky.cz

 prirodni_laky_na_nehty_piggy_paint_pinkpinky